top of page

časté dotazy

JAK SE DOSTAT DO VAŠÍ PÉČE?

Kontaktujte mě prosím přes formulář pod odpovědí. Nebo mi napište na email, iris@triplepowershaman.com . Je důležité, abyste mi napsali jméno a příjmení spolu s celým datem narození a telefon.  Na základě vašich údajů se musím zeptat vyšších sil, zdali vás mohu přijmout. V každém případě se vám ozvu zpět se zprávou.  Tím, že mi poskytnete svoje data, dáváte zároveň souhlas s jejich užití v rámci GDPR pro moji práci, a to výlučně do mých rukou.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Děkuji za vaši zprávu

 

JAK DLOUHO PROCEDURA TRVÁ?

Záleží na člověku, co má v sobě za problém. Normální rituál trvá minimálně

90 minut, ale ve složitých případech i celý den.

 

JAK TO FUNGUJE?

Pracuji s pomocí vyšších sil, které mi dávají pokyny, co mám v daném případě dělat. A také zda mám zahájit působení. Občas se mi stává, že mi vyšší síly nedají svolení daného člověka přijmout.

 

JE TO BEZPEČNÉ?

Pro klienta ano, pro mě ne. Během působení, přicházím do styku s temnými energiemi, se kterými se musím umět poradit. Což stojí někdy hodně sil a kdybych udělala chybu může mě to ohrozit na zdraví i na životě.

 

JAK MŮŽE SLUŠNÝ ČLOVĚK PŘIJÍT K PROKLETÍ?

Možností je několik. Nejčastější je, když se pohádáte s někým, kdo ovládá temné síly a umí je použít. Dalším případem jsou rodová prokletí, na nichž nenese jedinec žádnou vinu, ale přenášejí se na něj hříchy jeho předků.  Vzácným případem je nenávist k sobě samému.

 

CO JSOU TEMNÍ DUCHOVÉ?

Jsou to entity po zemřelých lidech, které nemohou do nebe a hledají člověka, ze kterého by sály energii. Mohou tak činit jen u osob se slabým ochranným energetickým štítem.

CO JSOU PŘIVTĚLENÍ DUCHOVÉ?

Může jít o cizí entity, ale nejčastěji jde o již nežijící rodinné příslušníky, kteří se po smrti připojí k jedinci. Mohou ovládat mozek i tělo.  Mnohdy jde o dědečky či babičky, kteří se snaží pomoci „svým vlastním způsobem“, aby se jejich vnuk nebo vnučka dostal co nejdřív do nebe.

 

EXISTUJE ŽIVOT PO SMRTI?

Existuje.

 

EXISTUJE NEBE?

Nepochybně.

 

EXISTUJE PEKLO?

Bohužel ano.

 

CO DĚLAT, ABYCH SE NEDOSTAL DO PEKLA?

Chovat se slušně a nedělat peklo druhým.

bottom of page